Depilacja laserowa w Kama Mikołów

Niegdyś włosy pełniły jedynie funkcję izolacyjną – człowiek pierwotny pokryty był gęstym owłosieniem, które stanowiło barierę i ochronę przed nagrzaniem oraz wychłodzeniem. Jednakże w procesie ewolucji większość z nich znacząco się przerzedziła i na ciele głównie pozostał tak zwany meszek. Pomimo tego, że włoski na rękach lub nogach nie są tak widoczne, jak były uprzednio, wiele osób pragnie się ich pozbyć. Nasza depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie włosów, niemalże na całym ciele. Jest to skuteczny i bezpieczny zabieg, który stale zyskuje na popularności.

Zalety depilacji laserowej

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który jeszcze kilka lat temu był dostępny jedynie dla zamożnych osób. Teraz, dzięki popularyzacji tej metody, mogą z niej skorzystać niemalże wszyscy chcący takiej procedurze się poddać. Nie bez powodu cieszy się ona tak dużą popularnością. Poniżej można znaleźć najczęściej wymieniane przez nasze klientki zalety depilacji laserowej.

Trwałość

Depilacja laserowa, w przeciwieństwie do depilacji woskiem lub golenia nóg, oferuje niezwykle trwałe rezultaty. Nasz laser wpływa na melaninę w mieszkach włosowych, w wyniku czego zostają one zniszczone. To właśnie dlatego, włos raz usunięty taką metodą najprawdopodobniej już nigdy nie odrośnie.

 

Bezinwazyjność

Pomimo że depilacja laserowa bazuje na użyciu wiązki światła i zniszczeniu mieszka włosowego, skóra właściwa i naskórek zostają nienaruszone. Tuż po wykonaniu samego zabiegu, może wystąpić uczucie pulsowania skóry, które zwykle ustępuje po kilkudziesięciu minutach. Jednakże sam naskórek nie jest podrażniony.

 

Bezbolesność

Depilacja laserowa nie jest zabiegiem bolesnym. Większość klientek nie uskarża się na silny ból, jednakże sama metoda jest odczuwalna. Oczywiście są duże różnice w postrzeganiu intensywności całego zabiegu, jednakże wynikają one głównie z indywidualnych rozbieżności w odczuwaniu bólu.

 

Jeśli i Ty chcesz skorzystać z zabiegu depilacji laserowej, to serdecznie zapraszamy na ulicę Krakowską 9 w Mikołowie. Nasz gabinet jest otwarty od poniedziałku do piątku do godziny 18, a w sobotę do godziny 13.