Piercing w Kama Studio Mikołów

W celu zwiększenia swojej atrakcyjności, w odległej przeszłości niejednokrotnie przekłuwano uszy, nosy oraz inne części ciała. Metoda ta wyewoluowała i z czasem sam zabieg piercingu stał się znacznie lepiej kontrolowany oraz bardziej bezpieczny niż dawniej stosowane techniki.

W naszym gabinecie Kama w Mikołowie pracują tylko doświadczone osoby, które doskonale zdają sobie sprawę jak ważna jest dokładność oraz sterylność przy wykonywaniu tego typu usługi. Wszyscy ci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferowanego przez nas piercingu, mogą mieć pewność, że zawsze przestrzegamy niezbędnych standardów i procedur bezpieczeństwa. Używamy tylko wyjałowionych rękawiczek chirurgicznych tak, aby zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo. Co więcej, za każdym razem dbamy także o odpowiednią dezynfekcję skóry przed zabiegiem.

Kiedy nie powinno się wykonywać piercingu?

Niemalże każdy fan kolczyków może zdecydować się na piercing. Należy jednakże dokładnie zapoznać się z poniższymi przeciwwskazaniami.

  • Zaburzenia krzepnięcia krwi oraz przyjmowanie leków obniżających jej krzepliwość są ważnym przeciwwskazaniem do poddania się piercingowi. W takim szczególnym przypadku warto jest skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji.
  • Wzmożone powstawanie bliznowców oraz rozmaite zmiany chorobowe, blizny czy rany są także czynnikami stanowczo ograniczającym możliwość poddania przekłuciu miejsc zmienionych chorobowo.
  • Choroby zakaźne, gorączka, cukrzyca, epilepsja czy ciąża są przeciwwskazaniami do zabiegu. Warto dodatkowo zbadać czy nie występuje reakcja alergiczna na metale, z których wykonane są kolczyki.

Należy pamiętać o tym, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze ją przemyśleć. Doradzamy, aby do tematu piercingu podejść odpowiedzialnie i poważnie. Raczej nie należy kierować się przemijającą modą lub krótką zachcianką. Dodatkowym sposobem na utwierdzenie się w swojej decyzji jest założenie ozdoby tymczasowej i wypróbowanie jej przez kilka dni.

Jeżeli jesteś pewien, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wkrótce mógł cieszyć się nowym kolczykiem, to serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w Mikołowie przy ulicy Krakowskiej 9.