makijaż permanentny brwi

 

 

 

 

 

 

 

  • metoda cieniowania: natural brows, powder effects
  • metoda mieszana hybrydowa
  • metoda 3 D effect
    Metoda cieniowania
Najbardziej popularna dotąd metoda pigmentacji brwi polega na lekkim cieniowaniu, bądź też całkowitym wypełnieniu kolorem łuku brwiowego. Efekt końcowy jest porównywalny do lekkiego zabarwienia skóry henną. Metoda ta doskonale prezentuje się zarówno u pań posiadających naturalne brwi, pań z częściowym lub całkowitym brakiem owłosienia. Makijaż permanentny brwi polega na wprowadzeniu pigmentu w wierzchnie warstwy naskórka i tam zmagazynowany pozostaje na okres ok. 3 lat. Przez ten czas stopniowo blednie w procesie złuszczania naskórka.

Metoda piórkowa –  włoskowa MICRO BLADING
Istotą zabiegu jest wykonanie imitacji włosków zgodnie z ich linią porostu nadając w rezultacie wygląd bliższy naturalnym brwiom. Istotnie różni się tym od
metody cieniowanej, gdzie łuk brwiowy wypełnia się
warstwą pigmentu, która po 3-7 dni (po złuszczania)
nabiera subtelnego wyglądu. Trwałość zabiegu jest porównywalna wynosząca do 1,5 roku oznaczająca stopniowe blednięcie i wypłukiwanie pigmentu.Metoda włoskowa jest polecana szczególnie osobom pragnącym zagęścić optycznie owłosienie łuku brwiowego. Makijaż włoskowy nie tylko może zagęścić brwi ale także nadać nowy kształt bądź też wzmocnić ich kolor.

Metoda mieszana
Jest to idealna metoda dla osób które nie posiadają żadnego zarysu brwi.

 

 makijaż permanentny oczu

  KRESKI DOLNE

Kreski GÓRNE – zagęszczanie linii rzęs
Kreski GÓRNE – dekoracyjne, efekt eyelinera
Komplet kreski dolne + kreski górne

Makijaż permanentny oczu to wyraziste spojrzenie o każdej porze dnia i nocy, to naprawdę niesamowita wygoda i spektakularne efekty. Nieważne czy nosimy okulary i samodzielny, precyzyjny makijaż oczu jest dla Nas trudny do wykonania, czy uprawiamy sport czy odpoczywamy na plaży, Nasze oczy już teraz mogą zawsze wyglądać zjawiskowo i nie jesteśmy już tutaj niczym ograniczone. Nieważne czy wracamy do domu po całonocnej imprezie czy właśnie wyszłyśmy spod prysznica, dzięki kreskom permanentnym już nie musimy martwić się o to czy Nasze oczy ciągle wyglądają świeżo i perfekcyjnie. Dla starszych Pań makijaż permanentny oczu to wręcz idealne rozwiązanie – poza wygodą i oszczędnością czasu daje nam możliwości optycznego podniesienia opadających zewnętrznych kącików oka. Możemy zgubić nadmierną krągłość oka i modelować je do kształtu.

 makijaż permanentny ust

  • metoda cienowanie ombre
  • metoda 3 D effect
  LIP LIGHT – rozświetlenie ponad konturem ust

Kontur ust
Kontur + cieniowanie
Kontur + całkowite wypełnienie

Makijaż permanentny ust może niezwykle subtelnie, bądź bardzo intensywnie podkreślić kształt i odcień czerwieni wargowej. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających usta o rozmytych konturach, bądź zbyt jasnym ich odcieniu. Wygodne i praktyczne rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią się malować. Usta poszarpane bliznami opryszczki również można pięknie skorygować. Subtelne optyczne powiększenie ust dla profesjonalnej linergistki nie będzie problemem.